Sa oled siin

Põllumajandusministeerium

Lai 39//41, 15056 Tallinn.
Registrikood: 70000734


Põllumajandusministeerium on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.00–16.30.
Palume vastuvõtule registreerida.


Telefon: 625 6101
Faks: 625 6200
E-post: pm@agri.ee

Kaart: Põllumajandusministeeriumi hoone, Lai 39//41, Tallinn
Klõpsake pildil, et minna kaardile
Klõpsake pildil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Ivari Padar Minister 6256506 ivari.padar@agri.ee
Elis Tootsman Ministri nõunik 6256273 elis.tootsman@agri.ee
Koht täitmata Ministri nõunik
Koht täitmata Ministri nõunik
Kairi Andresson Kantsleri vanemabi (ministri assistent) 6256506 kairi.andresson@agri.ee
Ants Noot Kantsler 6256103 ants.noot@agri.ee
Viive Kupits Kantsleri vanemabi 6256103 viive.kupits@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Kantsleri vanemabi
Indrek Grusdam Kantsleri vanemabi 6256224 indrek.grusdam@agri.ee
Toomas Kevvai Toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler 6256105 toomas.kevvai@agri.ee
Olavi Petron Kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler 6256105 olavi.petron@agri.ee
Liina Stranberg-Plaado Asekantsleri vanemabi 6256105 liina.stranberg-plaado@agri.ee
Illar Lemetti Põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler 6256129 illar.lemetti@agri.ee
Viktoria Bobõljova Asekantsleri vanemabi 6256129 viktoria.boboljova@agri.ee
Koht täitmata Halduse asekantsler
Jaanus Kuusler Ministeeriumi nõunik 6256111 jaanus.kuusler@agri.ee
Rein Rautits Ministeeriumi nõunik 6256106 rein.rautits@agri.ee

Avalike suhete osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kristo Mäe Osakonnajuhataja 6256561 kristo.mae@agri.ee
Karin Volmer Pressiesindaja 6256254 karin.volmer@agri.ee
Merike Koov Nõunik 6256577 merike.koov@agri.ee
Eva Lehtla Nõunik 6256255 eva.lehtla@agri.ee
Kaisa Väärtnõu Nõunik 6256238 kaisa.vaartnou@agri.ee

Eurokoordinatsiooni osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Madis Pärtel Osakonnajuhataja asetäitja osakonnajuhataja ülesannetes 6256284 madis.partel@agri.ee
Liina Grünberg Nõunik +322 2274322 liina.grynberg@mfa.ee
Svetlana Jankovenko Nõunik +322 2274320 svetlana.jankovenko@mfa.ee
Peeter Seestrand Nõunik 3222274340 peeter.seestrand@mfa.ee
Mihkel Kärg Peaspetsialist 6256128 mihkel.karg@agri.ee
Pirjo Laanesaar Peaspetsialist 6256293 pirjo.laanesaar@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Liisa Vipp Peaspetsialist 6256565 liisa.vipp@agri.ee

Finantsosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Astra Tiks Osakonnajuhataja 6256113 astra.tiks@agri.ee
Inda Vaht Osakonnajuhataja asetäitja 6256555 inda.vaht@agri.ee
Merle Kadak Peaspetsialist 6256510 merle.kadak@agri.ee
Ülle Päiv Peaspetsialist 6256114 ylle.paiv@agri.ee
Koht täitmata Peaspetsialist

Raamatupidamisbüroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Koht täitmata Büroojuhataja
Mairi Kärner Peaspetsialist 6256564 mairi.karner@agri.ee
Katri Martinson Peaspetsialist 6256152 katri.martinson@agri.ee
Helda Paatsi Peaspetsialist 6256153 helda.paatsi@agri.ee
Reet Pukk Peaspetsialist 6256250 reet.pukk@agri.ee
Evelin Ratassepp Peaspetsialist 6256158 evelin.ratassepp@agri.ee
Mariina Rätsep Peaspetsialist 6256573 mariina.ratsep@agri.ee
Elo Rüütel Peaspetsialist 6256544 elo.ryytel@agri.ee
Maie Sau Peaspetsialist 6256568 maie.sau@agri.ee
Eve-Helve Sune Peaspetsialist 6256198 eve-helve.sune@agri.ee
Vladislava Uring Peaspetsialist 6256220 vladislava.uring@agri.ee
Kadri Veertee Peaspetsialist 6256562 kadri.veertee@agri.ee
Koht täitmata Peaspetsialist

Välisvahendite büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Marika Aro Büroojuhataja 6256545 marika.aro@agri.ee
Merlin Lumiste Peaspetsialist 6256572 merlin.lumiste@agri.ee
Reet Vatsk TA peaspetsialist 6256116 reet.vatsk@agri.ee

Haldusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Taimo Staalfeldt Osakonnajuhataja 6256190 taimo.staalfeldt@agri.ee
Riina Velleste Osakonnajuhataja asetäitja 6256107 riina.velleste@agri.ee
Mari Hõbemäe Nõunik 6256274 mari.hobemae@agri.ee
Evi Hõbemäe Peaspetsialist 6256194 evi.hobemae@agri.ee
Krista Lips Peaspetsialist 6256548 krista.lips@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Merilen Sõrmus Peaspetsialist 6256193 merilen.sormus@agri.ee
Ivika Vutt Peaspetsialist 6256298 ivika.vutt@agri.ee

Asjaajamis- ja teenindusbüroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Lilian Tude Büroojuhataja 6256164 lilian.tude@agri.ee
Pavel Elhi Peaspetsialist 6256192 pavel.elhi@agri.ee
Kätlin Kalajärv Vanemspetsialist 6256201 katlin.kalajarv@agri.ee
Imbi Mäeste Vanemspetsialist 6256195 imbi.maeste@agri.ee
Olavi Otsa Vanemspetsialist 6256177 olavi.otsa@agri.ee
Urve Steinfeld Vanemspetsialist 6256518 urve.steinfeld@agri.ee
Tõnu Tammearu Vanemspetsialist 6256199 tonu.tammearu@agri.ee
Külli Vanaselja Vanemspetsialist 6256295 kylli.vanaselja@agri.ee
Tiia Juhanson Arhivaar 6256191 tiia.juhanson@agri.ee
Koht täitmata Lukksepp-remonditööline

Riigivara haldamise büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Helje Veer Büroojuhataja 6256169 helje.veer@agri.ee
Kaupo Kontkar Peaspetsialist 6256171 kaupo.kontkar@agri.ee
Kaja Roosipuu Peaspetsialist 6256170 kaja.roosipuu@agri.ee
Jaana Tulk Peaspetsialist 6256173 jaana.tulk@agri.ee

Infotehnoloogia osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Enno Veikesaar Osakonnajuhataja 6256112 enno.veikesaar@agri.ee
Koht täitmata Osakonnajuhataja asetäitja
Jana Liba Nõunik 6256209 jana.liba@agri.ee
Käärt Kaljuvee Peaspetsialist 6256579 kaart.kaljuvee@agri.ee
Janek Solodin Peaspetsialist 6256558 janek.solodin@agri.ee

Infrastruktuuribüroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Reimo Roosileht Büroojuhataja 6256559 reimo.roosileht@agri.ee
Marti Dobrus Peaspetsialist marti.dobrus@agri.ee
Marek Eller Peaspetsialist 6712649 marek.eller@agri.ee
Tõnu Härm Peaspetsialist tonu.harm@agri.ee
Alar Kess Peaspetsialist 6256557 alar.kess@agri.ee
Natalia Kuznetsova Peaspetsialist 6256247 natalia.kuznetsova@agri.ee
Janno Lamus Peaspetsialist janno.lamus@agri.ee
Villu Lõhmus Peaspetsialist 6256196 villu.lohmus@agri.ee
Madis Moora Peaspetsialist 6256227 madis.moora@agri.ee
Pavel Poljakov Peaspetsialist pavel.poljakov@agri.ee
Kaire Toom Peaspetsialist 6256228 kaire.toom@agri.ee
Margus Treier Peaspetsialist 6712699 margus.treier@agri.ee
Meelis Viht Peaspetsialist 6256266 meelis.viht@agri.ee
Kaspar Väärtnõu Peaspetsialist 6256279 kaspar.vaartnou@agri.ee

Kalamajandusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Ain Soome Osakonnajuhataja 6256181 ain.soome@agri.ee
Merje Frey Osakonnajuhataja asetäitja 6256541 merje.frey@agri.ee
Eve Külmallik Nõunik 6256285 eve.kylmallik@agri.ee
Sandra Suviste Nõunik 6256513 sandra.suviste@agri.ee
Lydia Puhm Vanemspetsialist 6256115 lydia.puhm@agri.ee

Kalanduse arengu büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Juhani Papp Büroojuhataja asendaja 6256265 juhani.papp@agri.ee
Reili Kivilo Nõunik 6256525 reili.kivilo@agri.ee
Sirli Nellis Nõunik 6256179 sirli.nellis@agri.ee
Liis Reinma Nõunik 6256239 liis.reinma@agri.ee
Merle Vesiloo Nõunik 6256240 merle.vesiloo@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Koht täitmata Peaspetsialist
Koht täitmata Peaspetsialist

Kalapüügi korralduse ja andmete analüüsi büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Gunnar Lambing Büroojuhataja 6256248 gunnar.lambing@agri.ee
Eda Aps Peaspetsialist 6796920 eda.aps@agri.ee
Irina Belova Peaspetsialist 6703325 irina.belova@agri.ee
Leo Bergström Peaspetsialist 6796927 leo.bergstrom@agri.ee
Egle Järlov Peaspetsialist 6256504 egle.jarlov@agri.ee
Kaidi Kaljula Peaspetsialist 7762583 kaidi.kaljula@agri.ee
Marilin Koppel Peaspetsialist 6796928 marilin.koppel@agri.ee
Tamara Kõllamets Peaspetsialist 4622032 tamara.kollamets@agri.ee
Margus Ljubimov Peaspetsialist 4431076 margus.ljubimov@agri.ee
Epp Meremaa Peaspetsialist 6256204,6796926 epp.meremaa@agri.ee
Lya Mägi Peaspetsialist 6256543 lya.magi@agri.ee
Anne Mändla Peaspetsialist 4431042 anne.mandla@agri.ee
Kaie Nuut Peaspetsialist 4536864 kaie.nuut@agri.ee
Andres Oper Peaspetsialist 4336276 andres.oper@agri.ee
Aili Pära Peaspetsialist 4536864 aili.para@agri.ee
Katri Spirka Peaspetsialist 6796920 katri.spirka@agri.ee
Peeter Tõnismäe Peaspetsialist 7762608 peeter.tonismae@agri.ee

Turukorralduse ja kaubanduse büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Hannes Ulmas Büroojuhataja 6256264 hannes.ulmas@agri.ee
Kristi Ilves Peaspetsialist 6256297 kristi.ilves@agri.ee
Eduard Koitmaa Peaspetsialist 6256233 eduard.koitmaa@agri.ee
Maarja Purik Peaspetsialist 6256223 maarja.purik@agri.ee

Kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Taavi Kand Osakonnajuhataja 6256249 taavi.kand@agri.ee
Kadi Raudsepp Osakonnajuhataja asetäitja 6256122 kadi.raudsepp@agri.ee
Koht täitmata Nõunik

Kaubanduse ja alkoholi turukorralduse büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Meeli Lindsaar Büroojuhataja 6256512 meeli.lindsaar@agri.ee
Kalle Nõlvak Peaspetsialist 6256251 kalle.nolvak@agri.ee
Eve Paju Peaspetsialist 6256125 eve.paju.1@agri.ee
Mariann Roos Peaspetsialist 6256245 mariann.roos@agri.ee
Helen Sõber Peaspetsialist 6256218 helen.sober@agri.ee
Koht täitmata Peaspetsialist

Turu arendamise büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Aleksander Vukkert Büroojuhataja 6256288 aleksander.vukkert@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Jaanus Joasoo Peaspetsialist 6256263 jaanus.joasoo@agri.ee
Berit Jürgenson Peaspetsialist 6256560 berit.jyrgenson@agri.ee
Joosep Lukk Peaspetsialist 6256538 joosep.lukk@agri.ee
Marje Mäger Peaspetsialist 6256217 marje.mager@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Martin Pretke Peaspetsialist 6256292 martin.pretke@agri.ee

Maaelu arengu osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Teenistussuhe peatatud Osakonnajuhataja
Marko Gorban Osakonnajuhataja asetäitja osakonnajuhataja ülesannetes 6256268 marko.gorban@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Nõunik
Ove Põder Nõunik 6256290 ove.poder@agri.ee
Merle Saaliste Nõunik 6256262 merle.saaliste@agri.ee

Kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Anneli Kimmel Büroojuhataja 6256531 anneli.kimmel@agri.ee
Vivia Aunapuu-Lents Peaspetsialist 6256296 vivia.aunapuu-lents@agri.ee
Virge Harzia Peaspetsialist 6256188 virge.harzia@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Sille Rähn Peaspetsialist 6256162 sille.rahn@agri.ee
Tanel Tang Peaspetsialist 6256526 tanel.tang@agri.ee
Koht täitmata Peaspetsialist

Maaettevõtluse büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Elar Neito Büroojuhataja asendaja 6256131 elar.neito@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Harry Pässa Peaspetsialist 6256527 harry.passa@agri.ee
Eve Salumaa Peaspetsialist 6256576 eve.salumaa@agri.ee
Tõnu Taat Peaspetsialist 6256134 tonu.taat@agri.ee
Krisela Uussaar Peaspetsialist 6256136 krisela.uussaar@agri.ee
Vahur Vider Peaspetsialist 6256137 vahur.vider@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Büroojuhataja

Maaparanduse ja maakasutuse büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Mati Tõnismäe Büroojuhataja 6256149 mati.tonismae@agri.ee
Helju Hubel Peaspetsialist 6256241 helju.hubel@agri.ee
Helve Hunt Peaspetsialist 6256511 helve.hunt@agri.ee
Olev Krist Peaspetsialist 6256243 olev.krist@agri.ee
Reena Osolin Peaspetsialist 6256287 reena.osolin@agri.ee
Koht täitmata Peaspetsialist

Põllumajanduskeskkonna büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Katrin Rannik Büroojuhataja 6256109 katrin.rannik@agri.ee
Timo Anis Peaspetsialist 6256532 timo.anis@agri.ee
Kaidi Jakobson Peaspetsialist 6256141 kaidi.jakobson@agri.ee
Madli Karjatse Peaspetsialist 6256514 madli.karjatse@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Merje Põlma Peaspetsialist 6256575 merje.polma@agri.ee
Reelika Päädam Peaspetsialist 6256267 reelika.paadam@agri.ee
Rainer Raidmets Peaspetsialist 6256219 rainer.raidmets@agri.ee
Sille Teiter Peaspetsialist 6256552 sille.teiter@agri.ee

Personaliosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Urve Anter Osakonnajuhataja 6256215 urve.anter@agri.ee
Tiina Uulma Osakonnajuhataja asetäitja 6256178 tiina.uulma@agri.ee
Katrin Pajunurm Nõunik 6256156 katrin.pajunurm@agri.ee
Leiti Tulf Nõunik 6256177 leiti.tulf@agri.ee
Tiina Kahar Peaspetsialist 6256168 tiina.kahar@agri.ee
Irina Lepp Peaspetsialist 6256208 irina.lepp@agri.ee
Ülle Vajak Peaspetsialist 6256185 ulle.vajak@agri.ee

Personali- ja palgaarvestuse büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Mare Ranna Büroojuhataja 6256174 mare.ranna@agri.ee
Helle-Mare Kurtmann Peaspetsialist 6256252 helle-mare.kurtmann@agri.ee
Ellen Kuusik Peaspetsialist 6256549 ellen.kuusik@agri.ee
Hilja Pihl Peaspetsialist 6256123 hilja.pihl@agri.ee
Sirje Vrager Peaspetsialist 6256157 sirje.vrager@agri.ee

Põllumajandusturu korraldamise osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Mai Talvik Osakonnajuhataja 6256118 mai.talvik@agri.ee

Loomakasvatussaaduste büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Liina Jürgenson Büroojuhataja 6256270 liina.jyrgenson@agri.ee
Kalev Karisalu Peaspetsialist 6256517 kalev.karisalu@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Agne Tammistu Peaspetsialist 6256237 agne.tammistu@agri.ee
Ahto Tilk Peaspetsialist 6256221 ahto.tilk@agri.ee

Põllumajanduse otsetoetuste büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Triin Kraav Büroojuhataja 6256121 triin.kraav@agri.ee
Ragni Raiste Peaspetsialist 6256146 ragni.raiste@agri.ee
Veronika Vallner-Kranich Peaspetsialist 6256253 veronika.vallner-kranich@agri.ee

Põllumajanduse tulupoliitika büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Liisa Kähr Büroojuhataja 6256551 liisa.kahr@agri.ee
Katre Kirt Peaspetsialist 6256140 katre.kirt@agri.ee
Eveli Naaris Peaspetsialist 6256534 eveli.naaris@agri.ee
Urve Valdmaa Peaspetsialist 6256120 urve.valdmaa@agri.ee

Taimekasvatussaaduste büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Erkki Miller Büroojuhataja osakonnajuhataja asetäitja ülesannetes 6256503 erkki.miller@agri.ee
Toomas Lepplaan Peaspetsialist 6256145 toomas.lepplaan@agri.ee
Marii Maiste Peaspetsialist 6256232 marii.maiste@agri.ee
Martti Mandel Peaspetsialist 6256235 martti.mandel@agri.ee
Reno Paju Peaspetsialist 6256144 reno.paju@agri.ee
Kadri Rand Peaspetsialist 62562143 kadri.rand@agri.ee

Siseauditi osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Margit Krieger Osakonnajuhataja 6256159 margit.krieger@agri.ee
Krista Jakobson Osakonnajuhataja asetäitja 6256244 krista.jakobson@agri.ee
Marika Adler Siseaudiitor 6256566 marika.adler@agri.ee
Kersti Karileet Siseaudiitor 6256161 kersti.karileet@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Siseaudiitor
Urmas Mets Siseaudiitor 6256291 urmas.mets@agri.ee
Mari Pajussaar Siseaudiitor 6256552 mari.pajussaar@agri.ee
Triin Viljasaar Siseaudiitor 6256189 triin.viljasaar@agri.ee
Koht täitmata Siseaudiitor

Strateegiaosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Helen Raun Osakonnajuhataja 6256542 helen.raun@agri.ee
Sirli Kalbus Nõunik 6256281 sirli.kalbus@agri.ee
Karmen Limmer Nõunik 6256132 karmen.limmer@agri.ee
Karin Putnik Nõunik 6256 528 karin.putnik@agri.ee

Taimetervise osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Sigmar Suu Osakonnajuhataja 6256524 sigmar.suu@agri.ee
Helis Varik Nõunik 6256536 helis.varik@agri.ee

Mahepõllumajanduse büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Marika Ruberg Bürooojuhataja 6256537 marika.ruberg@agri.ee
Eve Ader Peaspetsialist 6256533 eve.ader@agri.ee
Margot Pomerants Peaspetsialist 6256530 margot.pomerants@agri.ee

Taimekaitse büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Evelin Hillep Bürooojuhataja 6256502 evelin.hillep@agri.ee
Tarvo Järve Nõunik (322)22743020 tarvo.jarve@mfa.ee
Olga Lavrentjeva Peaspetsialist 6256535 olga.lavrentjeva@agri.ee
Julia Viguro Peaspetsialist 6256567 julia.viguro@agri.ee
Koht täitmata Peaspetsialist
Koht täitmata Peaspetsialist

Taimse materjali büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Kristiina Digryte Bürooojuhataja 6256275 kristiina.digryte@agri.ee
Vahur Mõttus Peaspetsialist 6256138 vahur.mottus@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Merjan Savila Peaspetsialist 6256282 merjan.savila@agri.ee
Renata Tsaturjan Peaspetsialist 6256507 renata.tsaturjan@agri.ee

Teadus- ja arendusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Külli Kaare Osakonnajuhataja 6256554 kylli.kaare@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Liina Kaljula Peaspetsialist 6256257 liina.kaljula@agri.ee
Kaire Kasearu Peaspetsialist 6256186 kaire.kasearu@agri.ee
Hanna Kreen Peaspetsialist 6256563 hanna.kreen@agri.ee
Maarja Kuldjärv Peaspetsialist 6256553 maarja.kuldjarv@agri.ee
Maarja Malm Peaspetsialist 6256236 maarja.malm@agri.ee
Age Parm Peaspetsialist 6256203 age.parm@agri.ee
Helena Pärenson Peaspetsialist 6256550 helena.parenson@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist

Toiduohutuse osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Martin Minjajev Osakonnajuhataja 6256142 martin.minjajev@agri.ee
Pille Tammemägi Osakonnajuhataja asetäitja 6256154 pille.tammemagi@agri.ee
Allan Aleksašin Nõunik 6256277 allan.aleksasin@agri.ee
Piret Priisalu Nõunik 6256210 piret.priisalu@agri.ee
Kairi Ringo Nõunik kairi.ringo@agri.ee

Loomakaitse ja põllumajandusloomade aretuse büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Sirje Jalakas Bürooojuhataja 6256578 sirje.jalakas@agri.ee
Gerlin Järvela Peaspetsialist 6256289 gerlin.jarvela@agri.ee
Moonika Kaeramaa Peaspetsialist 6256571 moonika.kaeramaa@agri.ee

Loomatervise büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Enno Piisang Büroojuhataja 6256214 enno.piisang@agri.ee
Eda Ernes Peaspetsialist 6256126 eda.ernes@agri.ee
Kairi Hüüdma Peaspetsialist 6256569 kairi.hyydma@agri.ee
Ülle Pau Peaspetsialist 6256256 ylle.pau@agri.ee
Eva Peegel Peaspetsialist 6256546 eva.peegel@agri.ee

Toidu üldnõuete büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Haidi Kanamäe Büroojuhataja 6256547 haidi.kanamae@agri.ee
Siret Dreyersdorff Peaspetsialist 6256258 siret.dreyersdorff@agri.ee
Külli Johanson Peaspetsialist 6256508 kylli.johanson@agri.ee
Katrin Lõhmus Peaspetsialist 6256509 katrin.lohmus@agri.ee
Siret Surva Peaspetsialist 6256231 siret.surva@agri.ee
Külli Suurvarik Peaspetsialist 6256570 kylli.suurvarik@agri.ee
Anneli Tuvike Peaspetsialist 6256213 anneli.tuvike@agri.ee

Toiduhügieeni büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Ingrid Vesmes Büroojuhataja 6256272 ingrid.vesmes@agri.ee
Piret Aasmäe Peaspetsialist 6256110 piret.aasmae@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Elsa Peipman Peaspetsialist 6256246 elsa.peipman@agri.ee
Kaili Sillamaa Peaspetsialist 6256271 kaili.sillamaa@agri.ee

Toidujärelevalve büroo

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Maia Radin Büroojuhataja 6256529 maia.radin@agri.ee
Eve Paju Peaspetsialist 6256234 eve.paju@agri.ee
Sille Vahter Peaspetsialist 6256211 sille.vahter@agri.ee
Koht täitmata Peaspetsialist

Välissuhete osakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Ruve Šank Osakonnajuhataja 6256501 ruve.schank@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Osakonnajuhataja asetäitja
Kristiina Lillestik Nõunik +322 227 4320 kristiina.lillestik@agri.ee
Janika Salev Nõunik 6256269 janika.salev@agri.ee
Siim Tiidemann Nõunik 390684407515 siim.tiidemann@mfa.ee
Kristina Uibopuu Nõunik 41229191986 kristina.uibopuu@mfa.ee
Tiina Vares Nõunik 33643692638 tiina.vares@mfa.ee
Koht täitmata Nõunik
Galina Jevgrafova Peaspetsialist 6256574 galina.jevgrafova@agri.ee
Kai Kasenurm Peaspetsialist 6256207 kai.kasenurm@agri.ee
Malle Klaassen Peaspetsialist 6256133 malle.klaassen@agri.ee

Õigusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon E-post
Marika Kairjak Osakonnajuhataja 6256167 marika.kairjak@agri.ee
Ingrid Raidme Osakonnajuhataja asetäitja 6256163 ingrid.raidme@agri.ee
Pille Eller Nõunik 6256166 pille.eller@agri.ee
Elis-Ketter Heinaru Nõunik 6256280 elis-ketter.heinaru@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Nõunik
Jaana Lepik Nõunik 6256202 jaana.lepik@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Nõunik
Diana Rammul Nõunik 6256259 diana.rammul@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Nõunik
Teenistussuhe peatatud Nõunik
Geir Veski Nõunik 6256516 geir.veski@agri.ee
Arvo-Mart Elvisto Peaspetsialist 6256151 arvo-mart.elvisto@agri.ee
Christel Ilves Peaspetsialist 6256261 christel.ilves@agri.ee
Teenistussuhe peatatud Peaspetsialist
Riina Kurm Peaspetsialist 6256520 riina.kurm@agri.ee
Laura Ojava Peaspetsialist 6256523 laura.ojava@agri.ee
Helen Palginõmm Peaspetsialist 6256260 helen.palginomm@agri.ee
Janne Raba Peaspetsialist 6256147 janne.raba@agri.ee
Margit Rum