Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (23.11.2020 - 29.11.2020)

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 23. november 2020
  • Kell 11.10 algaval maaelukomisjoni videoistungil osalevad loomakaitseseaduse ja pankrotiseaduse muutmise seaduse eelnõu ja kollektiivse pöördumise „„EI“ lemmikloomadega kerjamisele“ arutelul Maaeluministeeriumi esindajatena toiduohutuse osakonna loomatervise ja -heaolu büroo nõunik Kadri Kaugerand ja sama büroo peaspetsialist Margus Proses koos õigusosakonna juhataja asetäitja Ingrid Raidme ja nõuniku Katrin Tuulaga.

 

  • Maaeluminister Arvo Aller ning põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osalevad Riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni istungil, kus on teemaks Maaelu Edendamise Sihtasutuse kriisimeetmete elluviimine.
Teisipäev, 24. november 2020
  • Maaeluminister Arvo Aller teeb Riigikogu täiskogu istungil ülevaate „Põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava aastani 2030" eelnõu sisust, kaasamisest ning olulisusest Eesti maaelu ja -majanduse edendamisel.
Kolmapäev, 25. november 2020
  • Kell 10 toimub Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika strateegiakava 2021‒2027 juhtkomisjoni 6. istung, kus tutvustatakse sekkumislehtede eelnõusid. Materjalidega saab tutvuda Maaeluministeeriumi kodulehel.

 

  • Maaeluminister Arvo Aller osaleb Riigikogu infotunnis.
Neljapäev, 26. november 2020
  • Maaeluminister Arvo Aller osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.
Reede, 27. november 2020

Kell 10 osaleb maaeluminister Arvo Aller 2020. a viljelusvõistluse lõppkonverentsil Jõgeval, kus teeb ülevaate Eesti tänavusest taimekasvatushooajast ja tulevikuplaanidest.

 

Maaeluministeerium ja Eesti Maaülikool korraldavad virtuaalse infopäeva rahvusvaheliste teaduskoostööprojektide tutvustamiseks. Täpsem info: Maarja Malm, maarja.malm@agri.ee.

 

Põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osaleb Eesti Lamba- ja kitsekasvatajate Liidu aastakonverentsil Toosikannu puhkekeskuses Järvamaal, kus ta esitab ettekande sektori ülevaate ja riiklike toetusmeetmete kohta Euroopa Liidu uue ühise põllumajanduspoliitika valguses.

 

Maaeluministeerium ja Eesti Maaülikool korraldavad virtuaalse infopäeva rahvusvaheliste teaduskoostöövõrgustike ERA-Net Core Organic Plus, FACCE JPI ERA-Net Plus, ERA-Net C-IPM, ERA-Net Susfood ja EUPHRESCO teadusprojektide tutvustamiseks. Täpsem info: Maarja Malm, maarja.malm@agri.ee.