Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (15.01.2018 - 21.01.2018)

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 15. jaanuar 2018

Kell 14 kohtub maaeluminister Tarmo Tamm Prantsuse suursaadik Claudia Delmas-Schereriga ja majandusnõunik Pascal Millardiga.

Teisipäev, 16. jaanuar 2018

Kell 13 osaleb põllumajandus- ja maaelupoliitika Marko Gorban Maaeluministeeriumi väikeses saalis toimuval rahastamisvahendi nõuandva komisjoni istungil.

 

Kell 11 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis Maaeluministeeriumi ja Toiduliidu ühine toidupakendite märgistuse teemaline pressiüritus, mille avab toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai. Toidupakenditelt info lugemise oskus on tarbijale oluline teadlike toiduvalikute tegemisel. Siiski pööravad tarbijad pakenditel esitatud märgistusele liiga vähe tähelepanu ning loetu jääb arusaamatuks (nt mida tähendab pakendil info „küllastunud rasvhapped“, „süsivesikud“, mis on erinevus „parim enne“ ja „kõlblik kuni“ väljenditel jne). Ajakirjanikud oodatud! Palume osalemisest teada anda aadressil press@agri.ee või telefonil 6256 255.

Kolmapäev, 17. jaanuar 2018

Kell 13 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Riigikogu infotunnis.

Neljapäev, 18. jaanuar 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

 

Kell 10 teeb põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ettekande Väätsal toimuval Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja maakonnajuhtide ja põllumajandustoimkonna koosolekul ettekande EL ühise põllumajanduspoliitika teatise ja erakorralise toetuse teemal.

Reede, 19. jaanuar 2018

18.–20. jaanuaril osalevad maaeluminister Tarmo Tamm, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, välissuhete osakonna juhataja Janika Salev ja nõunik Ruve Šank ning toiduohutuse osakonnajuhataja Martin Minjajev Berliinis toimuval toidu- ja põllumajandusmessil „Grüne Woche 2018“. Veebileht: https://www.gruenewoche.de/en/

Laupäev, 20. jaanuar 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Berliinis toimuval X põllumajandusministrite konverentsil "Shaping the future of livestock - sustainably, responsibly, efficiently".