Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (18.09.2017 - 24.09.2017)

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 18. september 2017

Eesti toidu kuu raames üle-Eesti toimuvate ürituste programm: http://eestitoit.ee/et/kategooriad/eesti-toidu-kuu-2017.

 

18.‒20. septembrini toimub Euroopa kalanduspiirkondade võrgustiku (FARNET) korraldusasutuste kohtumine. Lisainfo: https://www.eu2017.ee/et/political-meetings/uleeuroopaline-rannapiirkond....

Teisipäev, 19. september 2017

Kell 15 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Mahlaveski talupoes (Fr. R. Faehlmanni 3, Tallinn) eestimaise talutoidu degustatsioonil.

Kolmapäev, 20. september 2017

Kell 13 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Riigikogu infotunnis.

 

Kell 14 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Riigikogus kalandusturu korraldamise seaduse muutmise seaduse ning toiduseaduse ja söödaseaduse muutmise seaduse esimesel lugemisel.

 

20.‒21. septembril osaleb toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Budapestis toimuval rahvusvahelisel innovatsioonikonverentsil „Strateegiline mõtlemine: luues teaduse- ja innovatsioonipõhist biomajandust“/„Strategic thinking: building a research and innovation driven Bioeconomy”, mis toimub Ungari üleriigilise põllumajandusnäituse ürituste raames. Lisainfo: http://en.omek2017.hu/omek-2017/.

Neljapäev, 21. september 2017

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

 

Toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai esineb Budapestis toimuval rahvusvahelisel innovatsioonikonverentsil „Strateegiline mõtlemine: luues teaduse- ja innovatsioonipõhist biomajandust“ Ungari Põllumajandusministeeriumi kutsel ettekandega ja osaleb aruteludes. Lisainfo: http://en.omek2017.hu/omek-2017/.

 

21.‒24. septembril toimub Tartus EUROPEA Internationali võrgustiku kohtumine ja konverents „From Rural to Digital“. Konverentsil osaleb 20 riigist üle 60 põllumajanduse, aianduse ja metsanduse kutseõppeasutuse esindaja ning koolitusinstitutsioonide esindaja. Lisainfo konverentsi veebilehelt: http://europeaestonia.weebly.com/.

Laupäev, 23. september 2017

Maaeluminister Tarmo Tamm avab Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õppetalu maadel toimuva noorte rahvusvahelise künnivõistluse ning osaleb VIP hoidise valimise žüriis. Välisriikidest on künnivõistlusel esindatud Austria, Ukraina, Läti, Luksemburg, Saksamaa, Sloveenia, Inglismaa, Ungari, Soome, Leedu. Võistlusel võtavad mõõtu 20 välisvõistlejat ja 12 Eesti noort kündjat.