Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (27.11.2017 - 03.12.2017)

Maaeluministeerium
Teisipäev, 28. november 2017

Kell 11 osalevad maaeluminister Tarmo Tamm ja põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban Maaeluministeeriumi suures saalis toimuval aianduse ümarlaual. Päevakorras on sektori ülevaade oma tegevustest ning Maaeluministeeriumi esindajate ettekanded uuenenud puuvilja- ja marjakultuuride paljundusmaterjali nõuetest, aiandussektori arengukava hetkeseisust ja FADNi 2016. aasta aiandussektori ülevaatest.

 

Kell 13 avab toiduohutuse ning teaduse ja arenduse Toomas Kevvai Tartu Dorpat Hotel konverentsikeskuses (Soola 6, Tartu) toimuval kaunviljade teemalise konverentsi. Päevakava: http://www.etki.ee/index.php/üldinfo/ueritused/514-28-30-novembril-kaunviljade-teemaline-konverents.

Kolmapäev, 29. november 2017

Kell 10 teeb maaeluminister Tarmo Tamm Tartus Dorpat Hoteli konverentsikeskuses (Soola 6, Tartu) toimuval konverentsil „Põllumajanduse äriplaan 2018“ ettekande „Põllumajanduse ja maaelu arengusuunad aastal 2018“. Lisainfo: http://www.pollumajandus.ee/uritused/2017/10/23/pollumajanduse-ariplaan-....

 

Toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu osalevad mahepõllumajanduse arengukava ja selle rakendusplaani hindamise seminaril. Seminaril vaadatakse üle aastate 2015-2016 tegevused mahepõllumajanduse valdkonnas ja mahepõllumajanduse arengukava rakendusplaani täitmisel ning hinnatakse mahepõllumajanduse arengukava eesmärkide saavutustaset.

 

Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti osaleb Brüsselis Euroopa Parlamendis toimuval Põllumajanduskoostöö Keskkomitee (Cogeca) innovatsiooniauhindade kätteandmisel. Lisainfo Cogeca innovatsiooniauhinnast:  http://www.copa-cogeca.eu/eaci.aspx?lang=en.

Neljapäev, 30. november 2017

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

 

Raplamaal Toosikannu Puhkekeskuses toimub üleriigiline metsanduse infopäev, kus käsitletakse erametsandusse suunatud Euroopa Liidu toetuste ja siseriiklike toetuste rakendamise tulemusi ning teisi metsandusega seotud aktuaalseid teemasid. Infopäev on suunatud erametsaomanikele ja metsaühistute tugiisikutele, metsanduse konsulentidele ning asjaomastele ametnikele ja töötajatele. Ajakava: http://www.eramets.ee/uudised/metsanduse-uleriigiline-infopaev-30-novemb...

Reede, 1. detsember 2017

Kell 15 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Võrumaal Nursis Eesti Lambakasvatajate Ühistu Nursi tapamaja avamisel.

 

Kell 10.30 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) kliendinõukogu istungil.