Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (29.01.2018 - 04.02.2018)

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 29. jaanuar 2018

Kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ning eurokoordinatsiooni osakonnajuhataja Madis Pärtel osalevad Brüsselis toimuval Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istungil. Kõne all on ÜPP tulevik, olukord põllumajandusetoodete turul ELis ja rahvusvahelises kaubanduses.

Kolmapäev, 31. jaanuar 2018

Maaeluministeeriumi teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare osaleb Brüsselis toimuval põllumajandusteaduste alalise komitee (SCAR) töögrupi LXXX kohtumisel. Oluliste teemadena on päevakorras SCARi V tuleviku-uuringu ettevalmistused, teaduse raamprogrammi Horisont 2020 ühiskonnaprobleemid, „Toiduga kindlustatus, säästev põllumajandus, merendusuuringud ning biomajandus“ 2018-2020 tööplaani teadusvõrgustike arutelu ja SCARi roll IX teaduse raamprogrammis. SCARi töögrupile järgneb Euroopa ühisprogrammi „Põllumajandusmuldade majandamine“ seminar.

Neljapäev, 1. veebruar 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 2. veebruar 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Imaveres tulundusühistu Farm In rapsitehase nurgakivi panekul. Ettevõtte koduleht: http://www.farmin.ee/