Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (19.02.2018 - 25.02.2018)

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 19. veebruar 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ja eurokoordinatsiooni osakonna peaspetsialist Mihkel Kärg osalevad Brüsselis toimuval Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istungil. Põhiteemadeks on ELi ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) tulevik ja ELi biomajanduse strateegia.

Kolmapäev, 21. veebruar 2018

Kell 12.30 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis Eesti Vabariigi aastapäeva aktus, kus maaeluminister Tarmo Tamm annab üle ministeeriumi teenetemärgid ja Maaelu Edendamise Sihtasutus kuulutab välja 2017. aasta parima piimakarja- ja lihaveisekarjakasvataja.

 

Kell 14.30 osalevad maaeluminister Tarmo Tamm ja teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai valitsuse majandusarengu komisjoni istungil, kus räägitakse mahemajanduse tervikprogrammist.

Neljapäev, 22. veebruar 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse väljasõiduistungil Viljandi Gümnaasiumis (Hariduse 2).

 

Kell 15 külastab maaeluminister Tarmo Tamm endise valitsusjuhi Ants Piibu sünnikohta Tuhalaanes ja asetab valitsusjuhi kuju kaela ümber sinimustvalge salli.