Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (12.03.2018 - 18.03.2018)

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 12. märts 2018

Kell 13 osalevad maaeluminister Tarmo Tamm ja toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Maaeluministeeriumi väikeses saalis toimuval mahepõllumajanduse ümarlaual. Kohtumisel arutatakse läbi mahepõllumajanduse sektori vajadused ja rahastamisvõimalused, et teha otsused mahepõllumajanduse toetuse tuleviku osas.

Teisipäev, 13. märts 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm ja põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osalevad Riias toimuval Balti riikide ja Poola põllumajandusministrite kohtumisel.

Kolmapäev, 14. märts 2018

Kell 10.45 teeb põllumajandusturu korraldamise osakonna juhataja Kristel Maidre Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Tartu, Kreutzwaldi 1a) toimuval konverentsil Agronoomia 2018 ettekande taimekasvatuse tulevikust. Konverentsi korraldab EMÜ põllumajandus- ja keskkonnainstituut Eesti Taimekasvatuse Instituudiga. Lisainfo ja registreerimine: http://pk.emu.ee/teadusinfo/konverents-agronoomia/.

 

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb aiandusliidu aastakoosolekul Pärnumaal.

 

Kell 10.30 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis põllumajanduse ja kalanduse arengukava 2030 esimene toiduohutuse, loomatervise, taimetervise ja põllumajanduskeskkonna töörühma kohtumine. Kohtumist juhib Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai. Lisainfo arengukava väljatöötamise kohta: https://www.agri.ee/et/pollumajanduse-ja-kalanduse-valdkonna-arengukava-....

Neljapäev, 15. märts 2018

Kell 13–15 teeb Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban Sokos Hotel Viru konverentsikeskuse II korrusel (Viru väljak 4, Tallinn) linnade ja valdade päevadel ettekande „Maaelu poliitika ja Leaderi tulevik 2020+“. Päeva korraldavad maakondlikud omavalitsuste liidud koostöös Rahandusministeeriumi regionaalvaldkonna osakondadega.

 

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 16. märts 2018

Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osaleb Riigikogus toimuval Euroopa Liidu asjade komisjoni istungil (ELAK), kus peateemana räägitakse ELi ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) seisukohtadest.

 

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse väljasõiduistungil.