Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (19.03.2018 - 25.03.2018)

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 19. märts 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban, kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Olavi Petron ning eurokoordinatsiooni osakonna peaspetsialist Mihkel Kärg osalevad Brüsselis toimuval Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istungil. Põhiteemaks on EL ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) tulevikku käsitlevad Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja järeldused.

 

Kell 11.30 osalevad taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu ja peaspetsialist Merjan Savila osalevad keskkonnakomisjoni istungil, kus arutatakse GMO-de keelustamise kollektiivse pöördumise edasist menetlemist.

Teisipäev, 20. märts 2018

Kell 11 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis "Põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava aastani 2030" kalapüügi ja vesiviljelustoodete töötlemise ja turustamise valdkondade töörühmade kohtumised. Lisainfo arengukava väljatöötamise kohta: https://www.agri.ee/et/pollumajanduse-ja-kalanduse-valdkonna-arengukava-....

 

Kell 14 osaleb maaeluminister Tarmo Tamm Maaeluministeeriumi kollases saalis toimuval kohtumisel Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liiduga.

Kolmapäev, 21. märts 2018

Kell 11 juhib toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Sakus (Teaduse 6) toimuvat Eesti Taimekasvatuse Instituudi (ETKI) teadusnõukogu istungit.

 

Kell 10 toimub Paides Maaeluministeeriumi ja Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) juhtkondade töökohtumine.

 

Teadus- ja arendusosakonna juhataja Külli Kaare osaleb põllumajandusteaduste alalise komitee (SCAR) istungil, kus üheks teemaks on järgmise perioodi teadusprogramm.

Neljapäev, 22. märts 2018

Maaeluminister Tarmo Tamm osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

 

Kell 9.30 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis "Põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava aastani 2030" ekspordi horisontaalse töögrupi kohtumine. Lisainfo »

 

Reede, 23. märts 2018

Kell 10 osaleb Maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti Põllumajandusameti (PMA) suures saalis Maaeluministeeriumi, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) ja PMA terviklike, kvaliteetsete juhtimissüsteemide arendamise projekti lõpuseminaril.

 

Kell 10 teeb maaeluminister Tarmo Tamm ettekande Olustvere lossis toimuval XIII konverentsil „Põllumees kui tippjuht“ ja annab üle autasu „Põllumajandussektori tippjuht 2018“. Lisainfo: http://corpore.ee/event/konverents-pollumees-kui-tippjuht-2018/.