Sa oled siin

Eelinfo

Nädalainfo (19.04.2021 - 25.04.2021)

Maaeluministeerium
Esmaspäev, 19. aprill 2021

Maaeluministeeriumi kalamajandusosakonna juhataja Ain Soome, õigusosakonna juhataja Geir Veski ja õigusosakonna peaspetsialist Karina Torop osalevad Riigikogu maaelukomisjoni videoistungil kalandusturu korraldamise seaduse ja karistusregistri seaduse muutmise seaduse eelnõu arutelul.

Teisipäev, 20. aprill 2021

Kell 9 osaleb maaeluminister Urmas Kruuse valitsuskabineti nõupidamisel.

 

Maaeluminister Urmas Kruuse ning põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osalevad Riigikogu maaelukomisjoni istungil kinnisasja omandamise kitsendamise seaduse muutmise seaduse tutvustusel enne esimest lugemist.

Kolmapäev, 21. aprill 2021

Kell 12 osaleb maaeluminister Urmas Kruuse Riigikogu infotunnis.

 

Kell 15 kohtub maaeluminister Urmas Kruuse ning põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban pankadega esindajatega, et arutada koostöövõimalusi maapiirkonna elamistingimuste parandamiseks.

Neljapäev, 22. aprill 2021

Maaeluminister Urmas Kruuse osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

 

Kell 11 toimub taimekaitse nõukogu ingliskeelne veebiseminar teemal „Illegaalsed taimekaitsevahendid“, kus toiduohutuse asekantsler Hendrik Kuusk teeb videotervituse. Oma kogemusi ja vaateid jagavad Europoli ning taimekaitsevahendite kaubamärkide esindajad ja Leedu ning Eesti ametiasutuste esindajad. Lisainfo: evelin.hillep@agri.ee.

Reede, 23. aprill 2021

Maaeluministeeriumi halduse asekantsler Alo Aasma osaleb SA Eesti Maaelumuuseumid nõukogu istungil.

 

Kell 10 osalevad maaeluminister Urmas Kruuse, Maaeluministeeriumi kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann ning välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakonna osakonnajuhataja asetäitja Kristina Uibopuu Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni istungil.