Sa oled siin

Avanes teaduskoostöövõrgustiku ERA-Net CoFund projektikonkursi ICT-AGRI-FOOD taotlusvoor

7. jaanuar 2020 - 15:29
teaduskoostöövõrgustiku ERA-Net Cofund ICT-AGRI-FOOD logo.

Välja on kuulutatud Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustiku ERA-Net Cofund ICT-AGRI-FOOD projektikonkurss.

18. detsembril 2019 avati projektikonkursi ERA-Net ICT-ARGI-FOOD ("ICT-enabled agri-food systems") ühistaotlusvoor. Projekti raames rahastatavad projektid peavad looma uusi info- ja kommunikatsioonitehnoloogilisi rakendusi, mis muudavad põllumajanduse ja toidutootmise süsteemi paindlikumaks ning kestlikumaks. Taotlusvooru rahastavad kokku enam kui 17,5 miljoni euroga Euroopa Komisjon ning 28 teadust rahastavat asutust 22 riigist.

Igas projektis peab olema vähemalt kolm abikõlblikku partnerit, kes taotlevad rahastamist vähemalt kolmest erinevast partnerriigist. Konsortsiumi maksimumsuurus on 8 partnerit.

Projekt võib kesta 2–3 aastat. Rahvusvahelisel ühiskonkursil edukaks osutunud projektide Eesti partnereid rahastavad Eesti Teadusagentuur ja Maaeluministeerium, kumbki kuni 100 000 euro ulatuses.

Taotlemine toimub kahes etapis.

  • Eeltaotluste esitamise tähtaeg: 3. märts 2020 (13.00 CET, 14.00 EET)
  • Täistaotluste esitamise tähtaeg: 6. juuli 2020 (13.00 CET, 15.00 EET)

Täpsem teave ja link taotlemiskeskkonda on üleval ERA-Net AGRIFOODi veebilehel. Enne taotluse esitamist soovitame võtta ühendust kontaktisikutega.

Kontaktisikud Maaeluministeeriumis

Kontaktisik Eesti Teadusagentuuris

Veel uudiseid samal teemal

Veised karjamaal.
01.12.2021|Maaeluministeerium

Jõustuv veterinaarseadus ettevõtjatele suuri muudatusi kaasa ei too

Täna, 1. detsembril jõustub uus veterinaarseadus, millega koondatakse ja ajakohastatakse senised loomatervise valdkonna õigusaktid ning viiakse need kooskõlla Euroopa Liidu loomatervise määruse nõuetega.

Vaade õhust Maaeluministeeriumi hoonele
01.12.2021|Maaeluministeerium

Maaeluministeerium taotleb maksuametilt ja pankadelt vastutulekut raskustesse sattunud toidutootjatele

1. kuni 7. detsembrini saavad sealiha- ja piimatootjad taotleda COVID-19 puhangust tingitud erakorralist toetust kogusummas 5,5 miljonit eurot. Lisaks taotles Maaeluministeerium nii Maksu- ja Tolliametilt kui ka pankadelt vastutulekut ettevõtjatele keerulise olukorra leevendamiseks.