Sa oled siin

Konkursid Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustike raames

23. detsember 2016 - 14:57
Maaeluministeeriumi majasilt.
Foto: Merike Koov.

Välja on kuulutatud Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustiku ERA-Net CORE Organic Cofund projektikonkurss, peagi algavad teaduskoostöövõrgustike FACCE ERA-Net SURPLUS ja ERA-Net Cofund SUSFOOD2 projektikonkursid.

  • ERA-Net CORE Organic Cofund projektikonkurss on alanud. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 1. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel www.coreorganic.org.
  • FACCE ERA-Net SURPLUS projektikonkurss algab 5. jaanuaril 2017. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 7. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel http://faccesurplus.org.
  • ERA-Net Cofund SUSFOOD2 projektikonkurss algab 9. jaanuaril 2017. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 13. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel http://susfood-db-era.net/drupal/content/cofunded-call.

Veel uudiseid samal teemal

Illustratsioon: lestakalad puuriida all kuivamas.
13.12.2018|Maaeluministeerium

Kalandustoetuste taotlemine muutub lihtsamaks

Maaeluministeerium saatis kooskõlastusringile maaeluministri määruste muutmise eelnõu, mille eesmärk on muuta 2019. aastal mitme taotluse esitamine elektrooniliseks, et lihtsustada taotluste esitamist.

Illustratsioon: veised karjamaal.
12.12.2018|Maaeluministeerium

Tamm: hindame põllumajandussektori esindajate suurt tööpanust

Eile, 11. detsembril toimus Maaeluministeeriumis põllumajanduse ja maaelu arengu nõukogu (PMAN) istung, kus päevakorras olid mesilaspere toetus, muudatused seoses põllumajandusloomade registrile antavate andmete edastamisega, Euroopa Komisjoni teatis biomajanduse strateegia kohta, investeeringumeetmete elluviimise tähtaegade pikendamine ja ülevaade põllumajandussektori 2017. aasta tulemustest.