Sa oled siin

Konkursid Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustike raames

23. detsember 2016 - 14:57
Maaeluministeeriumi majasilt.
Foto: Merike Koov.

Välja on kuulutatud Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustiku ERA-Net CORE Organic Cofund projektikonkurss, peagi algavad teaduskoostöövõrgustike FACCE ERA-Net SURPLUS ja ERA-Net Cofund SUSFOOD2 projektikonkursid.

  • ERA-Net CORE Organic Cofund projektikonkurss on alanud. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 1. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel www.coreorganic.org.
  • FACCE ERA-Net SURPLUS projektikonkurss algab 5. jaanuaril 2017. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 7. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel http://faccesurplus.org.
  • ERA-Net Cofund SUSFOOD2 projektikonkurss algab 9. jaanuaril 2017. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 13. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel http://susfood-db-era.net/drupal/content/cofunded-call.

Veel uudiseid samal teemal

16.01.2018|Maaeluministeerium

Miks peaks toidupakendite märgistusele tähelepanu pöörama?

Toidupakenditelt teabe lugemise oskus on tarbijale oluline teadlike, sealhulgas tervislike toiduvalikute tegemisel. Siiski pööravad tarbijad pakenditel esitatud märgistusele endiselt liiga vähe tähelepanu ning sageli jääb loetu arusaamatuks.

Avatud talude päeva tunnusgraafika.
11.01.2018|Maaeluministeerium

22. juulil toimub juba neljas üle-eestiline avatud talude päev

22. juulil 2018. aastal toimub neljandat korda üle-eestiline avatud talude päev. Talud ja põllumajandustootmised üle Eesti kutsuvad kõiki huvilisi juulikuisel pühapäeval külla, et näidata, kuidas valmib kodumaine toit ning põllumajandustoodang.