Sa oled siin

Konkursid Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustike raames

23. detsember 2016 - 14:57
Maaeluministeeriumi majasilt.
Foto: Merike Koov.

Välja on kuulutatud Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustiku ERA-Net CORE Organic Cofund projektikonkurss, peagi algavad teaduskoostöövõrgustike FACCE ERA-Net SURPLUS ja ERA-Net Cofund SUSFOOD2 projektikonkursid.

  • ERA-Net CORE Organic Cofund projektikonkurss on alanud. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 1. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel www.coreorganic.org.
  • FACCE ERA-Net SURPLUS projektikonkurss algab 5. jaanuaril 2017. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 7. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel http://faccesurplus.org.
  • ERA-Net Cofund SUSFOOD2 projektikonkurss algab 9. jaanuaril 2017. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 13. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel http://susfood-db-era.net/drupal/content/cofunded-call.

Veel uudiseid samal teemal

Maaeluministeeriumi majasilt.
21.06.2018|Maaeluministeerium

Ümberkorraldused Maaeluministeeriumis

Maaeluministeerium saab uue asekantsleri, korraldatakse ümber põllumajandus- ja maaelupoliitikat kujundavad osakonnad ning liidetakse finants- ja strateegiaosakond.

Hiilamardikas lilleõiel.
19.06.2018|Maaeluministeerium

Maaeluministeerium: tahame hoida Eesti vaba ohtlikest taimekahjustajatest

Maaeluministeerium saatis huvirühmadele arvamuse avaldamiseks ja teistele ministeeriumitele kooskõlastamiseks taimekaitseseaduse väljatöötamiskavatsuse, mille eesmärk on tõhustada taimekahjustajate eest kaitsvaid meetmeid ning järelevalvet.