Sa oled siin

Konkursid Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustike raames

23. detsember 2016 - 14:57
Maaeluministeeriumi majasilt.
Foto: Merike Koov.

Välja on kuulutatud Euroopa Liidu teaduskoostöövõrgustiku ERA-Net CORE Organic Cofund projektikonkurss, peagi algavad teaduskoostöövõrgustike FACCE ERA-Net SURPLUS ja ERA-Net Cofund SUSFOOD2 projektikonkursid.

  • ERA-Net CORE Organic Cofund projektikonkurss on alanud. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 1. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel www.coreorganic.org.
  • FACCE ERA-Net SURPLUS projektikonkurss algab 5. jaanuaril 2017. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 7. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel http://faccesurplus.org.
  • ERA-Net Cofund SUSFOOD2 projektikonkurss algab 9. jaanuaril 2017. Eeltaotluste esitamise tähtaeg on 13. märts 2017. Taotlusvooru info on avaldatud veebilehel http://susfood-db-era.net/drupal/content/cofunded-call.

Veel uudiseid samal teemal

Maaeluminister Tarmo Tamm.
18.09.2018|Maaeluministeerium

Maaeluminister Tamm: otsime võimalusi, kuidas põua tõttu kannatanud loomakasvatussektorit aidata

Maaeluministeerium andis Riigikogu maaelukomisjoni istungil ülevaate põua mõjudest ning erinevatest lahendustest, mida nii Eestis kui ka mujal Euroopa Liidu liikmesriikides on põllumeeste olukorra leevendamiseks kasutatud.

17.09.2018|Maaeluministeerium

Eesti toidu kuu: 2018. a parim mahetoode on tume kasesiirup

Mahekonkursside parimad on selgunud. Eesti aasta parim mahetootja on Tammejuure Mahetalu. Aasta parim mahetoode on Kasekunst OÜ tume kasesiirup. Täna Vabaõhumuuseumis toimunud leivapäeval valisid külastajad oma lemmikuks Mätiku Talumeierei OÜ küpsetusjuustu.