Sa oled siin

Muudeti ulukite käitlemiskoha toetuse taotlemise nõudeid

19. juuni 2020 - 12:24
Foto: Tarmo Sammal.

Maaeluminister Arvo Aller allkirjastas määruse, millega muudeti märtsis vastu võetud ulukite käitlemiskoha investeeringutoetuse tingimusi.

Võrreldes varasema määrusega muudeti taotlejale kehtestatud riigi toidu ja sööda käitlejate registrisse kandmise tähtaja nõuet. Kui seni pidi käitlemisettevõte olema kantud registrisse 1. oktoobri 2019. a seisuga, siis uue määruse kohaselt peavad ettevõtte andmed olema kantud registrisse hiljemalt taotluse esitamise tähtaja esimeseks päevaks.

Seni kehtinud määrus sätestas, et toetuse taotleja ja hinnapakkuja ei tohi olla omavahel seotud. Uue määrusega muudeti nõuet selliselt, et kui taotleja või hinnapakkuja on mittetulundusühing või tulundusühistu, siis edaspidi nende ühingute liikmete seotust ei kontrollita.

Lisaks ei eelistata määruse muudatusega enam Eesti Jahimeeste Seltsi liikmeid, et tagada kõigi taotlejate võrdne kohtlemine.

Veel uudiseid samal teemal

Vaade õhust Maaeluministeeriumi hoonele.
10.07.2020|Maaeluministeerium

Kalapüügi- ja vesiviljelusega tegelevad ettevõtjad saavad tootmis- ja turustuskavade toetust

Maaeluminister Arvo Aller allkirjastas määruse, mis võimaldab tunnustatud kalapüügi- ja vesiviljelussektori tootjaorganisatsioonidel  saada ettemaksu oma tootmis- ja turustamistegevuste kavas ettenähtud tegevuste elluviimiseks, et tagada elujõulisus konkurentsiturul.

10.07.2020|Maaeluministeerium

Tasuta bussid viivad avatud taludesse sellelgi aastal

Reedel, 10. juulil saab alates kella 13.00 avatud talude veebilehel registreeruda avatud talude päeva tasuta bussireisidele. Tänavu on registreerumiseks avatud üheksa eestikeelset ja üks venekeelne bussireis.