Sa oled siin

Projektitoetus Eesti toidu kuu programmi korraldamiseks

10. juuni 2022 - 13:31

Maaeluministeeriumi valitsemisalas sihtotstarbeliste toetuste andmiseks ettenähtud eelarvest annab ministeerium projektitoetust Eesti toidu kuu programmi korraldamiseks.

Projektitoetust antakse tegevuse elluviimiseks, millega panustatakse „Põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava aastani 2030“ alaeesmärgi nr 1 „Tark ja kestlik põllumajandus, toidutootmine ja maaelu ning ohutu toit ja hoitud keskkond“ saavutamisse.

Eesti toidu kuu programm peab kohustuslike elementidena sisaldama Eesti toidu kuu pidulikku väljakuulutamist ning avalikkuse teavitamist Eesti toidu kuu toimumisest, panustades seeläbi „Põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava aastani 2030“ tegevussuuna 5 „Põllumajandussaaduste tootmine, väärindamine, turustamine“ eesmärkide saavutamisse.

Toetuse saamiseks tuleb organisatsioonidel esitada oma taotlus hiljemalt 20. juunil 2022 meilitsi aadressile info@agri.ee.

Lisaküsimuste korral võtke ühendust meilitsi aadressil eestitoit@agri.ee.

Toetuste taotlemise kord on sätestatud määrusega "Maaeluministeeriumi valitsemisala vahendite arvelt toetuste andmise tingimused ja kord" ja maaeluministri 2022. a 7. juuni käskkirjaga nr 65.

Taotlemisel saab soovi korral kasutada ministeeriumi koostatud vorme.

Veel uudiseid samal teemal

Bakteriproovid Petri tassides punasel alusel.
01.07.2022|Maaeluministeerium

Maaeluministeeriumi valitsemisalasse luuakse ühendlabor

Maaeluministeeriumi valitsemisalasse hakatakse looma ühendlaborit. Alates tänasest, 1. juulist viiakse Põllumajandusuuringute Keskusest (PMK) taimekaitsevahendite jääkide ja mükotoksiinide määramise laboriteenus Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi (VTL) koosseisu.

2022. aasta maamajanduse ja merendusega seotud kutse- ja kõrgharidusõppe parimaid lõpetajad Maaeluministeeriumi suures saalis.
30.06.2022|Maaeluministeerium

Maaeluminister tänas ja tunnustas valdkonna parimaid koolilõpetajaid

Maaeluminister Urmas Kruuse tunnustas täna toimunud pidulikul vastuvõtul maamajanduse ja merendusega seotud kutse- ja kõrgharidusõppe parimaid lõpetajaid. Tänuüritus parimatele lõpetajatele toimus 24. korda.