Sa oled siin

Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi direktorina asus tööle Heli Reinet

16. juuni 2020 - 15:26
Vaade õhust Maaeluministeeriumi hoonele.
Foto: Simo Sepp / Maaeluministeerium.

Alates 15. juunist asus Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi direktorina tööle Heli Reinet.

„Veterinaar- ja Toidulaboratoorium seab sihiks pakkuda kaasaegsel teadusel ja tehnoloogial põhinevat laboriteenust ning kujuneda tunnustatud teadmus- ja arenduskeskuseks. Praeguseks saavutatud ekspertvõimekus lubab olla usaldusväärne koostööpartner riiklikele pädevatele asutustele, Euroopa Liidu keskasutustele, poliitikakujundajatele ja põllumajandus- ning toidutootjatele. Valitud strateegia elluviimisel saavad määravaks kaasamine, avatus ja uuendusmeelsus,“ leiab Reinet.

„Heli Reinet on Veterinaar- ja Toidulaboratooriumis pikka töökogemust omav, praktilise meelega ja aktiivne inimene, kes avalikul konkursil silma paistis ning valituks sai,“ lisas maaeluminister Arvo Aller.

Heli Reinet lõpetas Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna 1990. aastal, töötas keemiaõpetajana (1990‒1995) ning on õppinud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas strateegilist juhtimist avatud ülikooli magistriõppes (2008–2012). Veterinaar- ja Toidulaboratooriumis asus ta keemikuna tööle aastal 2000, juhtis sama asutuse keemia osakonda (2004‒2005) ning kuni praeguseni töötas direktori asetäitjana toiduohutuse alal.

Lisaks on Heli Reinet tegutsenud eksperdina rahvusvaheliste toiduvaldkonna projektide juures, osalenud Euroopa referentlaboratooriumide võrgustike töös ning olnud kaasatud Euroopa standardiorganisatsioonide tegevusse.

Veel uudiseid samal teemal

Vaade õhust Maaeluministeeriumi hoonele.
10.07.2020|Maaeluministeerium

Kalapüügi- ja vesiviljelusega tegelevad ettevõtjad saavad tootmis- ja turustuskavade toetust

Maaeluminister Arvo Aller allkirjastas määruse, mis võimaldab tunnustatud kalapüügi- ja vesiviljelussektori tootjaorganisatsioonidel  saada ettemaksu oma tootmis- ja turustamistegevuste kavas ettenähtud tegevuste elluviimiseks, et tagada elujõulisus konkurentsiturul.

10.07.2020|Maaeluministeerium

Tasuta bussid viivad avatud taludesse sellelgi aastal

Reedel, 10. juulil saab alates kella 13.00 avatud talude veebilehel registreeruda avatud talude päeva tasuta bussireisidele. Tänavu on registreerumiseks avatud üheksa eestikeelset ja üks venekeelne bussireis.